Påmeldte lag 2018

A0: Mix: 8 til og med 10 år

350- Trondheim Friidrett

351- Sjetne il lag 1

352- Sjetne il lag 2

353- Sjetne il lag 3

354- IL Nybrott G

355- IL Nybrott J

356- Kyrksæterøra IL 1

357- Kyrksæterøra IL 2

358- Kyrksæterøra IL 3

359- Hommelvik IL 1

360- Hommelvik IL 2

361- Hommelvik IL 3

362- Utleira IL

363- Klæbu løpeklubb 1

364- Stadsbyg

365- Stadsbygd

366- Rindal IL 1

367- Rindal IL 2

368- Klæbu løpeklubb 2

369- Flatås Friidrett 1

370- Flatås Friidrett 2

371- Ranheim IL

372- Selsbakk IF

373- Byåsen Friidrett lag 1

374- Byåsen Friidrett lag 2

375- Byåsen Friidrett lag 3

376- Kyrksæterøra IL 4

377- Klæbu løpeklubb 3

378-Trolla idrettslag 1

379-Trolla idrettslag 2

A1: Jenter: 11 til og med 12 år

380- Sjetne il lag 1

381- Sjetne il lag 2

382- Utleira IL

383- Hommelvik IL friidrett

384- Ranheim IL

385- Byåsen Friidrett

A2: Gutter: 11 til og med 12 år

387- Sjetne il lag 1

388- Sjetne il lag 2

389- Sjetne il lag 3

390- Sjetne il lag 4

391- Sjetne il lag 5

392- Trondheim Friidrett

393- Kyrksæterøra IL 1

394- Kyrksæterøra IL 2

395- IL Nybrott

396- Utleira IL

397- Stadsbygd

398- Flatås Friidrett 1

399- Flatås Friidrett 2

400- Ranheim IL

401- Selsbakk IF

402- Byåsen Friidrett lag 1

403- Byåsen Friidrett lag 2

404- Byåsen Friidrett lag 3

A3: Jenter: 13 til og med 14 år

405- Sjetne il lag 1

406- Sjetne il lag 2

407- Ranheim IL 1

408- Kyrksæterøra IL

409- Ranheim IL 2

410- Stadsbygd

411- Hommelvik IL friidrett

412- Klæbu løpeklubb

413- Selbu IL

A4: Gutter: 13 til og med 14 år

414- Sjetne il lag 1

415- Sjetne il lag 2

416- IL Nybrott

417- Steinkjer Friidrettsklubb

418- Ranheim

419- Utleira IL

420- Stadsbygd

421- Børsa IL

422- Klæbu løpeklubb

423- Hommelvik IL friidrett

424- Selsbakk IF

425- Byåsen Friidrett

426- Leinstrand IL

B1: Kvinner ungdomsklasse: 15 - 19 år

427- Ranheim IL 1

428- Ranheim IL 2

429- Byåsen IL

430- Steinkjer Friidrettsklubb

431- Børsa IL

B2: Menn ungdomsklasse: 15 - 19 år

432- Byåsen IL Lag 1

C1: Kvinner senior, lag i NFIF

433- Frol il

434- Strindheim Lag 1

435- Strindhein IL Lag 2

436- Namdal Løpeklubb

437- Kyrksæterøra IL

438- Trondheim Friidrett

C2: Menn senior, lag i NFIF

439- Bratsberg IL

440- Strindheim 1

441- Strindheim 2

442- Mosvik IL 1

443- Rindal IL 1

444- Hommelvik IL 1

445- Hommelvik IL 2

446- Hommelvik IL 3

447- Steinkjer Friidrettsklubb lag 1

448- Steinkjer Friidrettsklubb lag 2

449- Namdal Løpeklubb

450- Selsbakk IF

451- Leinstrand IL

452- Mosvik IL 2

453- Klæbu løpeklubb

C3: Kvinner veteran, lag i NFIF

454- Utleira IL

C4: Menn veteran, lag i NFIF

455- Strindheim Friidrett 1

456- Strindheim Friidrett 2

457- Kyrksæterøra IL

458- Klæbu løpeklubb

C5: Kvinner bedriftslag og lag utenfor NFIF

459- Bratsberg Superladies

460- Bortebane

461- Nurses On Wheels

462- På hæl

C6: Menn bedriftslag og lag utenfor NFIF

463- Team Strinda

464- Bratsberg Superboys

465- I-gutta

466- Tine

467- NTNUI Langrenn ELITE 1

C7: Mix lag alle kombinasjoner, apen klasse

468- Bybroen Vgs

469- Kyrksæterøra IL MIX

470- Utleira IL Lag 1

471- Utleira IL Lag 2

472- Leinstrand IL

473- TrønderEnergi BIL

474- Vitenskapsmuseet

475- FysMed-klinikken

476- EMILjogg

477- 7 People

478- NTNUI Langrenn ELITE 2

479- Kirkens Bymisjon

480- NTNUi Triathlon

481 Rindal Mix