O

OLAVSTAFETTEN 2017

A0: Mix: 8 til og med 10 år

Utleira IL                       1.29.76

IL Nybrott 1                  1.42.06

IL Nybrott 2                  2.05.65

Kyrksæterøra IL 1         1.29.83

Kyrksæterøra IL 2        1.43.48

Klæbu løpeklubb 1         1.51.13

Klæbu løpeklubb 2       1.53.74

Sandstad IL                   1.49.12

Hommelvik IL Friidrett 1.42.13

A1: Jenter: 11 til og med 12 år

1. Børsa IL                     5.06.83

2. Hommelvik IL           5.08.71

3, Byåsen IL                    5.12.53

4. Kyrksæterøra IL        5.30.77

5. Klæbu løpeklubb        5.52.91

6. IL Nybrott                  6.08.55

A2: Gutter: 11 til og med 12 år
 

1. Børsa IL                                           4.33.86

2.Leinstrand IL                                   4.44,29

3.Utleira IL                                          4.54.22

4.Kyrksæterøra IL                              5.00,45

5.Byåsen IL friidrett                           5.02.41

6.Hommelvik IL                                  5.03,45

7.Selsbakk IF                                       5.22.92

8.Klæbu IL                                          5.27,12

A3: Jenter: 13 til og med 14 år
1.Ranheim IL Friidrett 1                   4.19.06

2.Byåsen IL                                      4.28.14

3.Vollan IK 1.lag                                4.30.50

4.Vollan IK 2.lag                               4.53.94

5.Utleira IL                                       4.57.91

6.Leinstrand IL                                5.01.89

7.Stadsbygd il                                  5.19.63

8.Selbu Friidrett                            DNS

A4: Gutter: 13 til og med 14 år
1.Byåsen IL                                 4.07.67

2.Leinstrand IL                           4.20.61

3.Vollan IK                                  4.24.45

4.Utleira IL                                4.29.70

5.Hommelvik IL friidrett           4.30.18

6.IL Nybrott                               4.37.60

7.Sjetne il                                    4.39.66

8.Kyrksæterøra                            5.12.33

B1: Kvinner ungd.kl.: 15 til og med 19 år
1.Byåsen IL                                   19.35.60

2.Stadsbygd il                               21.17.86

3.Ranheim IL                                22.07.08

4.Børsa IL                                     22.36.76

B2: Menn ungd.kl.: 15 til og med 19 år
1.Team Strinda                              16.16.58

2.Strindheim IL                              DNF

C1: Kvinner senior, lag i NFIF
1.Strindheim IL lag 1                     18.47.00

60Selsbakk IF                               19.30.26

61Namdal løpeklubb                    20.06.09

57Trondheim Friidrett                 20.48.98

63Frol IL                                       20.51.53

62Kyrksæterøra IL                       22.34.70

59Strindheim IL lag 2
 

C2: Menn senior, lag i NFIF
1.Mosvik IL                                   15.20,55

2.Steinkjer Friidrettsklubb 1         15.27,45

3.Selsbakk IF                                  15.34,09

4.Strindheim IL                             15.38,73

5.Steinkjer Friidrettsklubb 2         15.42.02

6.Namdal Løpeklubb 1                  15.53.98

7.Vollan IK                                      16.06,79

8.Rindal IL                                      16.27.86

9.Frol il                                           16.30,59

10.Mosvik IL 2                                16.51.74

11.Hommelvik IL1                           16.54,08

12.Strindheim IL 2                         17.00,64

13.Bratsberg IL                              17.04,33

14.Kyrksæterøra IL                        17.25.48

15.Namdal Løpeklubb 2                 17.34.11

16Klæbu løpeklubb                        17.59,91

C3: Kvinner veteran, lag i NFIF
1.Byåsen IL                                      23.23.53

C4: Menn veteran, lag i NFIF
1.Klæbu løpeklubb                         18.14,35

2.Strindheim IL                              18.23,97

C5: Kvinner bedriftslag og lag utenfor NFIF
1.NTNUI Langrenn                         20.30,19

C6: Menn bedriftslag og lag utenfor NFIF
1. NTNUI Langrenn                      16.49.24

2. Orklandskameratene                17.11,95

3. I-gutta                                        17.23.67

4. Intervallkollegiet                       19.02,71

IF Skadeforsikring BIL                DNS


C7: Mix lag alle kombinasjoner, åpen klasse

1.  Bøcks Toppidrett                       16.46,89

2. NTNUI Friidrett                             18.38,05

3. Utleira IL                                        18.59,97

4. Bybroen vgs.                                  19.39,62

5. Vitenskapsmuseet #2                    22.26,27

6. Vitenskapsmuseet #1                    22.53,10

7. Vitenskapsmuseet #3                    23.20,11

8. TrønderEnergi BIL                         24.07,56

9. Turbografene                                 24.12.24

10.Kyrksæter øra IL                            25.08,82